Jak probíhá kosmetické ošetření?

Návštěva našeho studia zahrnuje následující kroky: čištění a tonizaci, přípravu pleti (napářku, peeling, přístrojové případně manuální hloubkové čištění pokožky), aplikaci ampulky, séra nebo elixíru, speciální masáž, masku a závěrečnou aplikaci krému.
Dle stavu a posouzení aktuálních potřeb pleti používáme přístrojovou techniku: bezjehličkovou  a jehličkovou mezoterapii, ultrazvuk, hydrodermabrazi, ozonizér, biostimulační laser a PDT světlo.

PB SÉRUM-ENZYMOVÁ REVOLUCE

Co vás trápí
Vrásky a povadlá pleť
Oční váčky
Dvojitá brada
Stařecké skvrny a jiné pigmentace
Akné a jiné nedokonalosti
Popáleniny
Tuková nahromadění
Celulitida
Zadržování tekutin
Fibrózní uzliny
Ochablost kůže na obličeji i na těle
Popis zákroku

Rychlá aplikace se skvělým výsledky
PB sérum můžeme aplikovat jemnou masáží, mikrojehličkovou technikou nebo také v kombinaci s různými radiofrekvenčními či ultrazvukovými přístroji. Při invazivních technikách používáme pro maximální pohodlí našich klientů anestetický krém.
Inteligentní sérum na bázi živých enzymů
PB sérum je farmaceutický přípravek na bázi bioaktivních enzymů. Díky svému složení je přírodní alternativou k chemickým složkám. Jedná se o bezpečný a účinný produkt nejnovějších laboratorních výzkumů.

Existuje několik typů PB sér, které specificky řeší určitou problematiku, např. vrásky, pigmentace, ale také přebytečný tuk či celulitidu. Všechny požadavky na krásu můžeme v LaserOk vyřešit na jednou díky kombinaci různých produktů PB sér.
PB sérum je opravdu enzymovou revolucí. Na konzultaci zjistíme očekávání klienta, jestli chce zhubnout, zpevnit postavu, či odstranit kožní nedokonalosti a jiné vady. Poté zvolíme vhodnou kombinaci produktů PB séra. Aplikací tohoto přírodního séra dosahujeme skvělých výsledků srovnatelných s chemickými přípravky.

CHEMICKÝ PEELING

Vysoce efektivní metoda omlazení,projasnění a regenerace pokožky.
Šetrně odstraní vrchní část rohové vrstvy pleti s odumřelými buňkami, suchou
kůží, usazeným kožním mazem, pigmentovými skvrnami, různými nečistotami,
jež způsobují nepěkný, nezdravý vzhled pokožky.

• Rychlé a skutečně účinné řešení.
• Hloubková obnova a výrazné omlazení pleti.
• Regenerace pleti nastává ihned po aplikaci exfoliantu.

Chemický peeling velmi účinně řeší celou řadu problémů na pokožce:
• Výrazně zmírní  pigmentové skvrny
• Odstraní jemné i hlubší vrásky, pokožku viditelně omladí
• Projasní a rozzáří unavenou pleť
• Zlepší stav mastné pokožky , redukuje jizvičky po akné
• Stáhne rozšířené póry
• Sjednotí odstín pleti
• Podporuje tvorbu nového kolagenu a hydrataci pokožky.

Chemický peeling nabízí velmi bezpečné a zároveň účinné ošetření pro ty, kdo požadují
rychlé a výrazné zlepšení celkového stavu pleti. Zároveň představuje alternativu jiných,
finančně mnohem náročnějších ošetření jako je laser apod. Na rozdíl od zákroků
estetické medicíny nijak neomezí v každodenních aktivitách.

Pleť je po ošetření jako nová, rozjasněná, prozářená,
má jednotný odstín a zdravý, mladistvý vzhled.
NÁDHERNÁ PLEŤ BĚHEM NĚKOLIKA MINUT.

MEZOTERAPIE-MIKRONEEDLING

Princip:

Základním principem je neinvazivní zákrok pomocí tzv. válečku – dermarolleru anebo mezopérem , které dokážou stimulovat produkci kolagenu a elastinu „zevnitř“. Ve spojení se speciálními séry umožňuje používání těchto přístrojů lepší penetraci aktivních látek do kůže. Působí jako specifická masáž podporující tvorbu kolagenu, obnovuje přirozený tonus pleti, trvale se zesvětlují hyperpigmentové skvrny a zlepšuje se vzhled zestárlé a sluncem poškozené pleti. Celkově se stává pleť jemnější, zářivější, zdravější a mladistvě vyhlížející.

Výhody:

 • Vhodné pro všechny typy pletí v každém ročním období, včetně letního období
 • Napomáhá vyhlazení vrásek, rýh a kohoutích stop kolem očí
 • Zlepšuje vyhlazení jizev a nerovností na pleti, zejména po akné
 • Zmírňuje projevy celulitidy a strií
 • Minimální nebo žádná doba na zotavení pleti po ošetření
 • Nezvyšuje sensitivitu pokožky na UV záření
 • Ve spojení se séry či speciálními koktejly aktivních látek přináší mnoho pozitivních účinků na pokožku, radikálně se zvyšuje penetrace aktivních látek, např. při odstranění pigmentových skvrn, při „vyplnění“ vrásek či při odstranění jizviček po akné
 • Náklady na ošetření jsou mnohem nižší ve srovnání s ošetřeními jako je laser,radiofrekvence, galvanický proud a elektroporace

Co je kosmetika ZO® Skin Health by Zein Obagi a jaké problémy řeší?

ZO Skin Health je světově proslulá preskripční řada péče o pleť, kterou založil Dr. Zein Obagi, který působí v USA jako dermatolog.

Produkty ZO Skin Health fungují zevnitř ven, energizují a stimulují kožní buňky, aby se vyživovaly, opravovaly a udržovaly.. Program péče o pleť se skládá z pěti kroků – čištění, aktivace (pro proniknutí účinných látek), stimulace (probouzení a omlazování spících buněk), výživa a ochrana (opalovací krém).

Produkty ZO jsou vysoce účinné, protože obsahují vysoce aktivní složky, které pronikají přes vnější odumřelou vrstvu pokožky (epidermis), aby účinně pracovaly v hlubší vrstvě pokožky (dermis). To vede k rychlejším, účinnějším a dlouhodobějším výsledkům.

Produkty ZO Skin Health řeší takové kožní problémy jako:

Akné: řešte příčiny zánětlivých pupínků pomocí kolekce přípravků na akné ZO Skin Health. Speciální produkty a pěnivé peelingy čistí pokožku, zatímco masky, peelingy a intenzivní ošetření odstraňují nečistoty, zanechávají pokožku zdravější a zlepšují její tón a texturu.

Stárnutí: působí proti viditelným známkám stárnutí pomocí produktů, které bojují proti vráskám, tmavým skvrnám, nerovnoměrnému tónu pleti a povislé pokožce. Řada ZO Medical regeneruje a obnovuje, zatímco řada ZO Skin Health předchází novým známkám stárnutí a udržuje výsledky.

Rosacea: tento soubor procedur je navržen tak, aby uklidnil zanícené a rozšířené póry, které způsobují růžovku, a zahrnuje intenzivní ošetření k opravě silně suché a podrážděné pokožky.

Vystavení sluncipomozte své pokožce zotavit se z dlouhodobého pobytu na slunci pomocí regeneračních produktů.

Hyperpigmentace: ošetřete středně těžkou až těžkou hyperpigmentaci řadou produktů, které bojují dokonce proti melasmě.

U ZO® Skin často méně znamená více. Méně správně zvolených produktů mnohdy přinese vaší pleti lepší výsledek. Méně častá aplikace určitých přípravků totiž poskytuje maximální účinnost bez podráždění. To se týká hlavně exfoliačních peelingů a tonizujicích polštářků, které jsou součástí 1. kroku a retinolových i exfoliačních sér z 2. kroku.

Salonní procedury

Nepostradatelná profesionální ZO péče o matnou, oslabenou pleť.

Stimulační peeling je naprosto nezbytností pro pleť,která je na dotyk hrubá nebo působí matně,protože obsahuje novou,jedinečnou kombinaci exfoliačních složek,které pleť obnovují a oživují.Toto omlazující ošetření zaměřené na výsledky bez rehabilitace je vhodné pro všechny typy pleti. Procedura trvá pouze 50 minut a je indikována k použití jednou týdně po dobu jednoho měsíce, každých 4-6 týdnů.

Doporučuje se kombinovat s postupy:

 • Biorevitalizace
 • Mezoterapie
 • Plazmaterapie (PRP)

Procedura korekce vrásek

Cena: 1500 Kč

Pro hydrataci suché a dehydrované pokožky.

Hydratuje a omlazuje vyčerpanou pokožku. Toto ošetření začíná jemným hydratačním očištěním a mikro exfoliací k odstranění odumřelých buněk. Pomocí extraktů a kyselin z moruše, lékořice a medvědice lékařské je pokožka připravena na trojnásobný obnovovací proces, který zvýší tón a transparentnost, zlepší texturu pokožky.Procedura trvá 50 min

Doporučuje se kombinovat s postupy:

Při proceduře je použit ZO Aloe Hydra Cucumber & Chamomile Gel k docílení chladné a zklidněné pokožky a poté je provedena akupresurní masáž, která minimalizuje stres obličeje a maximalizuje relaxaci. Na konci léčby jsou použity enzymy opravující DNA, hydratační krémy a ochrana proti slunci zesílená přirozeným melaninem. Pokožka je čistá, pevná a chráněná.

Procedura trvá 50 minut a je indikována k použití jednou týdně po dobu jednoho měsíce, každých 4–6 týdnů.

Doporučuje se kombinovat s postupy:

 • HydraFacial
 • Biorevitalizace
 • Mezoterapie
 • Foto nebo frakční omlazení pokožky
 • Plazmaterapie (PRP)

Cena: 1790 Kč

K vyrovnání tónu pleti

Obnovuje jas pokožky, redukuje stařecké skvrny a změnu barvy, hyperpigmentaci. Toto ošetření vytváří zářivý, rovnoměrnější tón a texturu pokožky s použitím kyseliny citrónové, salicylové a mléčné, které tónují pokožku a minimalizují velikost pórů. Po hydrataci, čištění a jemné exfoliaci následuje uklidňující masáž obohacená o vitamíny.

Procedura trvá 50 minut a je indikována k použití jednou týdně po dobu jednoho měsíce, každých 4–6 týdnů. Indikováno pro udržování optimálních výsledků v přibližném čase.

Doporučuje se kombinovat s postupy:

 • Mezoterapie (RRS Whitening)
 • Plazmaterapie (PRP)
 • Program ošetření pigmentace HydraFacial MD
 • Ultrazvukové ošetření

Cena: 1990 Kč

Minimalizuje přebytečný povrchový maz, čistí a uvolňuje póry a pracuje na odstranění nynějších pupínků a prevenci těch budoucích.

Kombinace AHA a kyseliny salicylové se používá k minimalizaci nadbytečné produkce mazu a zúžení pórů. Dochází k hojení a zánět je minimalizován naší exkluzivní maskou ZO Bio-Sulfur Masque, která je naplněna eukalyptem a kaolinem pro antiseptický a detoxikační účinek.

Ošetření končí antioxidanty, enzymy opravujícími DNA a silnou ochranou proti slunci s použitím přírodního melaninu, oxidu zinečnatého a oxidu titaničitého, aby se minimalizovaly jizvy po akné. Po tak silném účinku vypadá pokožka čistá a omlazená.

Procedura trvá 50 minut a je indikována k použití jednou týdně po dobu jednoho měsíce, každých 4-6 týdnů.

Doporučuje se kombinovat s postupy:

 • Program čištění pleti HydraFacial
 • Čištění obličeje
 • Mezoterapie
 • Laserové ošetřenín
 • Plazmaterapie (PRP)

Cena: 1890 Kč

Pro okamžité obnovení povrchu všech typů pokožky.

Obnovující ošetření bez prostojů pro všechny typy pleti, dokonce i pro citlivou a slabou pokožku. Toto ošetření poskytuje jemnou exfoliaci, která okamžitě oživí matně vypadající pokožku, doplní hydrataci pokožky a minimalizuje vzhled zabarvení kůže, čímž podporuje rovnoměrnější tón pleti.

Postup je doporučený při přítomnosti následujících indikací:

 • vrásky;
 • redukce turgoru kůže;
 • hyperpigmentace;
 • vaskulární patologie;
 • akné a post – akné;
 • matná kůže bez života.

Profesionální péče o pleť spočívá v jemném a vysoce kvalitním resurfacingu, který probíhá ve fázích od čištění po exfoliaci a hydrataci. Zářivá, baculatá a pevná kůže jako výsledek procedury. Efekt je dostatečně jasný a okamžitě patrný.

Procedura trvá 50 minut a je indikována k použití jednou týdně po dobu jednoho měsíce, každých 4–6 týdnů.

Doporučuje se kombinovat s postupy:

 • Mezoterapie
 • Biorevitalizace
 • Plazmaterapie (PRP)
 • Kolagenové injekce
 • HydraFacial
 • Karboxyterapie
 • Ultrazvukové ošetření

Cena:

DMK

DMK problémy řeší, nikoli maskuje.
DMK je zdravotnický prostředek, se kterým pracují pouze zdravotnici.

Profesionální kosmeceutika DMK je založena na ingrediencích, které pokožka „rozpoznává a uznává“, a tak pomáhá dosáhnout dlouhodobých výsledků při korekci různých kožních patologií a stavů. Kosmetologové po celém světě se již měli možnost přesvědčit o účinnosti DMK při léčbě akné, postakné, rosacei, kuperózy, pigmentací, věkových změn, jizev, při ošetření těla, řešení podologických změn a řady dermatologických problémů: neurodermatitidy, lupénky, atopického ekzému.
V případě DMK jde především o přeměnu pokožky zevnitř, o řešení problému, nikoliv o jeho maskování.

Certifikována ISO, FDA, EMA, СЕ.
Používá suroviny farmakologické čistoty, jejichž způsob zpracování plně odpovídá kvalitě léčiv. Univerzální, vhodná pro všechny stavy pleti a dobře si poradí s různými estetickými patologiemi. Neobsahuje barviva, nekomedogenní, vyvinutá na bázi rostlinných složek, enzymů, aminokyselin, peptidů, nízkoalergenní.
Výrobky DMK se neprodávají v supermarketech, obchodech ani lékárnách. Předepisovat je může pouze certifikovaný odborník DMK.

Zakladatel značky Danne Montague-King, doktor biochemie a farmakologie (Kalifornie,USA) je podle časopisů Les Nouvelles Esthetiques a DERMASCOPE jedním z 5 nejlepších vědců ve světovém kosmetickém průmyslu.

Danne Montague-King vytvořil svůj vlastní koncept:

 • Odstranit patologii pomocí enzymatické hydrolýzy, přeměnit mrtvý buněčný materiál na slabé kyseliny a smýt je ze spodní struktury kůže.
 • Přebudovat pokožku prostřednictvím povzbuzení klíčových vnitřních procesů, které jí umožní optimálně fungovat.
 • Udržet výsledek pomoci mocných superantioxidantů, které jsou hlavními složkami ochranného systému kožních buněk.
 • Podpořit výsledek dosažený po profesionálních procedurách použitím prostředků pro domácí péči.

Vizitkou DMK je enzymoterapie, která nemá ve světě obdoby. Přispívá k aktivaci biochemických procesů v pokožce, což vede k buněčné a tkáňové homeostáze. Enzymoterapie pomáhá „vrátit pleť do továrního nastavení“, po kterém začnou buňky fungovat v mladém režimu.

Funguje to tak, že maska Enzyme Masque #1 aktivovaná přidáním Aqua D’Herb „zapne“ enzymy, které jsou v kůži pacienta, a ještě více zesílí účinek prostřednictvím enzymů, které jsou ve složení přípravku. K tomu dochází v důsledku působení kožního tepla a kapalné frakce. Jednodušeji řečeno, přípravek obsahuje signální molekuly, takzvané „poslové“, které vyvolávají určité reakce v kůži.

Termogenní účinek zvyšuje účinek masky a stimuluje rozšíření kapilár, spouští procesy reverzní osmózy, což vede k čištění. To umožní odstranit toxiny a jiné nečistoty z kožních buněk a zanechat čisty matrix. Během ošetření je cítit mírná pulzace – to je fáze odpočinku mezi impulsy vytvářenými buňkami.

Enzymoterapie přispívají ke zlepšení krevního oběhu: 45 minut po aplikaci masky klient vidí „plazmatický efekt“, při kterém je patrná kapilární „topografická mapa“, která svědčí o naplnění cév novou porcí krve obohacené živinami a kyslíkem. Cévy zůstávají viditelné po dobu maximálně 30 minut a kosmetolog může bezpečně pokračovat v ošetření.

Enzymová terapie DMK 2000 Kč
Cryo Pro-X Enzymová maska DMK 2500 Kč
Resurfacing Quick Peel Enzymová maska DMK 2500 Kč

Naše studio stále spolupracuje s

FOR LIFE & MADAGA
– ČESKÁ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA NA FRANCOUZSKÝCH ZÁKLADECH

Tradiční ověřená značka od roku 1994.

Nabízíme péči, poradenství a prodej skvělých a všemi oblíbených kosmetických produktů od For Life & Madaga.