PEDIKÚRA 

Člověk ujde denně v průměru 6000 kroků. Kvůli takové námaze pokožka chodidel tvrdne, rohovatí a praská.

Chodidla nesou celou váhu Vašeho těla, a proto si určitě zaslouží pozornost a důkladnou péči. Při zanedbání péče se může pokožka chodidel stát zdrojem nepříjemných bolestí a problémů. Pedikúra patří do oblasti služeb pro zdraví i krásu stejně jako péče o vlasy a pleť. Pěstěné nohy, stejně tak jako ruce, vypovídají o jejich nositelce či nositeli.

Pedikúru – péči o své nohy – si mohou dopřát jak ženy, tak muži. Péče o nohy je náročná a je zapotřebí odborné pomoci.

Základní – změkčující lázeň se spec. solí 10-15 min, odstranění ztvrdlé kůže, zastřižení nehtů, vyčištění nehtového valu, úprava kůžičky kolem nehtu, nanesení krému.

Wellness – základní + bylinná lázeň, peeling, masáž výživným krémem.    

Parafínový zábal – vyrovnává kožní reliéf, pomůže při únavě avalů a kloubů. Během zábalu dochází k předání tepla a minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení a změkčení.

Reflexní masáž plosky nohy – Masáž využívá znalostí tradiční čínské medicíny a na jejím základě dochází k harmonizaci zakončení akupunkturních drah, meridiánů. Metoda využívá působení tlaku a masáže reflexních plošek na chodidlech, kde se nacházejí reflexní body, které se chovají jako malá „zrcadla“ a odrážejí celý organizmus. Je účinná při stresu, únavě a napětí.                                                                                      

Peeling – vyčištění a prokrvení nohy ke kotníku –

Uvolňující masáž od chodidla ke koleni 30 min

Uvolňující masáž chodidla 15 min

Lakování nehtů

Gel-lak                                                                                                     

Pedikúra extra –  ( Wellness pedikúra, lakování, parafín, masáž ke koleni ). Vhodné jako dárek pro Vaše nejbližší.

MANIKÚRA

 Zdravé a upravené ruce přitahují pozornost. Jsou Vaší vizitkou a prozradí víc, než byste si přály. Vypěstujte si pevné, zdravé nehty přírodní cestou. Každý problém má své řešení. Nabízíme propracovanou individuální péči, která Vás krok za krokem přivede ke krásným nehtům.   

Manikúra  základní

Masáž rukou 20 min

Parafínový zábal 20 min

Peeling rukou + výživný krém

Lakování

Lakování francie

Gel-lak 

P-Shine + manikúra – přírodní technika úpravy nehtů. Podporuje prokrvení a růst nehtů, navíc je posiluje, zvyšuje jejich lesk a dodá jim důležité vitamíny A,E,H a provitamín B5. Hlavní složkou je včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka. Dále obsahuje glycerin a pantenol. Výsledek – nehty se lesknou jako po použití bezbarvého laku a jsou vyživené. V hodné pro regeneraci nehtu.

Manikúra extra – krásné zdravé nehty  ( manikúra, P-Shine, parafín, lakování ). Vhodné jako dárek pro Vaše blízké.