S pomocí laserové epilace se můžete zbavit nežádoucích chloupků trvale!
Každá žena vynakládá mnoho úsilí, aby zdůraznila svou krásu a zachovala si své mládí a svěžest. Samozřejmě přítomnost nežádoucího ochlupení na těle je naprosto nepřípustná.

Dříve měly ženy ve své výzbroji kromě holicího strojku jen voskové pásky a elektrické epilátory. Pokrok v tomto odvětví přinesl pokročilejší technologii v boji proti nežádoucímu ochlupení na těle  – LASER.

Tyto přístroje nám umožňují trvale se zbavit nežádoucích chloupků na kterékoliv části těla.
Procedury jsou prakticky bezbolestné a maximálně účinné.Doba každé procedury se zkrátila díky zvýšenému průměru paprsků.
Nejdůležitější faktem je to, že po absolvování celého cyklu procedury odstranění nežádoucích chloupků na těle, si chráníte zdraví svojí pokožky.

Díky kosmetickému zákroku se zbavíte chloupků , a nebudete tak muset nadále používat holící strojky, pinzety, voskové proužky a jiné prostředky, které mohou poškodit a podráždit pokožku. Nežádoucích chloupků je možné se zbavit na všech částech těla jako je obličej, ruce, nohy a bikiny.

 

Proč právě u nás?

„Krása je příslib štěstí“

FRIEDRICH NIETZSCHE

Prvním pádným důvodem je především naše moderní certifikované zařízení.

Diodový laser, se kterým pracujeme, nám umožňuje dosáhnout perfektních výsledků a zároveň minimalizovat nepříznivé dopady na kůži. Kromě toho laserový záblesk ničí pouze chloupek a jeho folikulu, zatímco pokožka zůstává neporušená.

Pokud se rozhodnete pro naše studio, dostane se Vám v první řadě podrobných informací o požadované službě, a to způsobem, který je pro Vás nejpohodlnější: osobně při návštěvě našeho studia, telefonicky či elektronickou poštou. Před zahájením epilace Vám zkušený odborník provede nezbytnou předběžnou proceduru: aplikaci testovacích impulsů pro stanovení prahu bolesti. Následně pro Vás bude navržen individuální plán procedur, po jejichž absolvování můžete navždy zapomenout na nežádoucí ochlupení na těle nebo na obličeji.

 

Příprava k laserové epilaci.

Pro dosažení co nejlepšího výsledku je třeba řídit se několika doporučeními:

 1. Neopalovat se 14 dní před epilací.
 2. Nepoužívat samoopalovací krémy.
 3. Nevytrhávat a nezesvětlovat chloupky na místech,která plánujeme podrobit laserové epilaci.
 4. Vyhýbat se užívání fotosenzitivních léků nebo bylin, pro které je expozice laserovému záření kontraindikací (např. antibiotika).
 5. Večer před epilací je potřeba oholit místo, které bude epilováno. V den epilace je třeba se vyhnout se kontaktu s chlorovanou vodou a kosmetice na bázi alkoholu.

Chloupků není možno se zcela zbavit během jedné epilace!

To je způsobeno tím, že laserový záblesk účinkuje jen na ty folikuly, ve kterých již jsou chloupky (vlasy). Spící folikuly přitom zůstávají naživu. To se projeví za 1,5 – 2 měsíce po první epilaci, když se začnou objevovat nové chloupky. Navíc platí, že někteří lidé mají zpomalený růst vlasů už od přírody, takže tato doba se může prodloužit až na 4 měsíce. Po jedné proceduře se zničí asi 20% vlasových folikulů v jednom místě. Pro úplné odstranění nežádoucích chloupků je proto potřeba absolvovat celý cyklus zahrnující cca 5 – 6 procedur. To znamená, že na nežádoucí chloupky můžete navždy zapomenout už po 1 – 2 letech.

Kontraindikace a následná péče po laserové epilaci:

 • rakovina, zejm. rakovina kůže
 • těhotenství
 • kojení
 • užívání fotosenzitivních léků nebo bylin, pro které je expozice laserovému záření kontraindikací (např. antibiotika)
 • dlouhodobá expozice slunci nebo soláriu v průběhu 3-4 týdnů před ošetřením nebo po ošetření
 • infekce herpes simplex v ošetřované oblasti
 • keloidní hojení ran
 • tetování v ošetřované lokalitě
 • křehká a suchá pokožka
 • hormonální nerovnováha (hormony jsou stimulovány intenzívním světlem)
 • užívání prostředků proti srážení krve
 • poruchy srážlivosti
 • epilepsie
 • tuberkulóza
 • akutní infekční onemocnění

Přítomnost těchto či jakýchkoli jiných kontraindikací v každém případě zjistíme na předběžné konzultaci.

Po laserové epilaci je třeba dodržovat tato doporučení:

 1. Na epilované místo nanášet zklidňující a hojivý krém PANTHENOL.
 2. Nepoužívat kosmetiku na bázi alkoholu.
 3. Nesprchovat se (nekoupat se) horkou vodou, která může způsobit nebo zhoršit zánětlivý proces.
 4. Prvních 14 dní se zcela vyhýbat opalování!

Dále je třeba se vyvarovat působení přímého slunce na epilovaná místa. Pokud jde o odhalená místa na pokožce, je možné se chránit použitím krému na opalování s vysokým ochranným faktorem.

Periodicita mezi ošetřeními laserové epilace  

Pokud jste se rozhodli odstranit chloupky natrvalo, jedna procedura to nevyřeší. Za 1,5 – 2 měsíce po prvním ošetření chloupky začnou opět růst. Nejlepšího výsledku dosáhnete, pokud absolvujete několik dalších ošetření. Přitom je potřeba dodržovat dostatečný časový interval mezi procedurami – vždy alespoň 1 měsíc.

Proč čekat tak dlouho?

Faktem je, že příroda nemá ráda spěch a sama si určila postupnou rychlost růstu vlasů.

Pojďme se podívat na růstový proces zdravého (ne šedivého) vlasu:

první  fázi růstu jsou vlasu dodávány živiny, vlas aktivně roste a folikul vyrábí barvivo. Tato fáze se nazývá anagenní.

další fázi – katagenní – vlas odumírá. Pořád se pevně drží, ale životní proces v jeho kořínku se zpomaluje a postupně se zastavuje. Barvivo se již nevyrábí.

Třetí fáze je fáze alogenní. Vlas definitivně přestává růst, vlasová cibulka uschne a postupně se vytlačuje na povrch. Vše skončí vypadnutím vlasu.

Během testování bylo zjištěno,  že laser účinkuje jen na vlas, který je právě v první, anagenní fázi. Tím pádem není možné odstranit všechny vlasové cibulky naráz.

Po prvním ošetření odumírá jen 20% vlasových cibulek, které se právě nachází v první fázi.  Očekávaný výsledek nastane po absolvování více procedur. Proto je nutné počkat, až vyrostou další chloupky.

Mnohočetné pozorování a experimenty ukazují, že příroda k tomu  potřebuje nejméně 42 dní.

DVEŘE NAŠEHO STUDIA JSOU PRO VÁS VŽDY OTEVŘENÉ!

„Vybrat si čas znamená ušetřit čas, a to, co bylo učiněno pozdě, bylo učiněno zbytečně.“

FRANCIS BACON

Teď, když víte, co nabízíme, neztrácejte čas! Náš krátký život ubíhá jako voda, a tak z něj nesmíme promarnit ani vteřinu. Vaše krása je dar shora, ale umění ji zdůraznit a zachovat je moudrost, která je v každé z nás.

LaserOK znamená:

 • odbornou péči
 • vyškolený personál se zdravotnickým vzděláním
 • příjemné prostředí
 • individuální přístup
 • viditelné a trvalé výsledky
 • atraktivní ceny