je novou technologií pro odstranění pigmentu nebo tetování na pokožce se silnou a rychlou energií k přímému rozbití pigmentu, zásadně zlepšuje dermatologický vzhled pokožky a odstraňuje rychle barevné pigmenty na kůži a pod kůží. Rozdíl mezi pikosekundovým laserem a tradičním nanosekundovým YAG laserem je šířka impulzu (trvání impulzu) pikosekundový laser má o řád kratší délku impulzu cca 900 ps oproti YAG který má délku impulzu až 10 ns, to sebou přináší menší zatížení pokožky v oblasti ozážení větší účinek a rychlejší rekonvalsecenci.

Krátký pico čas a energie definuje ošetření se špičkovým výsledkem.
PicoSure rozšiřuje schopnosti pico laseru k dosažení perfektního výsledku. Díky své pico rychlosti je schopen vyčistit každý pigment a celkový výsledek překonává hranice nanosekundových YAG a Q- spínaných laserů.

Výrazně rychlejší než při použití běžných YAG laserů
Bez jizev a podráždění kůže

Vadí vám tetování ve vztahu, v práci, nebo se vám už prostě nelíbí? Díky PicoSure laseru vám ho odstraníme efektivně, rychle a bez bolesti.
Máme pro vás řešení, při kterém nebudete muset na klinice trávit zbytečně velké množství času napříč několika desítkami sezení.
PicoSure zajistí 100% odstranění tetování. Na rozdíl od běžných YAG laserů na odstranění tetování, které vydávají pulzy v řádu nanosekund, pracuje ARGO III laser na bázi ultra krátkých 900 pikosekundových pulsů. Dodává tak do kůže více energie v kratších intervalech, díky čemuž méně zatěžuje tkáň v místě působení. Výsledkem je roztříštění pigmentu do menších fragmentů, které imunitní systém těla rychle odstraní. Nemusíte se tedy bát popálení nebo jizev.

PicoSure laser lze efektivně využít jak při odstranění tetování, tak i pro kosmetické zákroky a dermatologii (lifting, odstranění pigmentových skvrn, bělení pokožky, redukce žilek atd.)